ATRAKCJE TURYSTYCZNE » REZERWACJA » GALERIA » CERTYFIKAT » KONTAKT » O NAS »

W NASZEJ OKOLICY NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ

Oferujemy pięć pokoi z łazienkami, duż± kuchnie, sala bankietowa z kominkiem.
W dużym ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci. Oferujemy go¶ciom jazdę konn±, przewozy bryczk±, kuligi.
Na terenie gospodarstwa znajduje się staw rybny, udostępniany go¶ciom, jest miejsce na biesiady przy ognisku albo przy kominku, grill, pole namiotowe oraz hotel konny.
Na życzenie go¶ci, gospodyni serwuje codziennie wyżywienie oparte na produktach z gospodarstwa prowadzonego metodami ekologicznymi. Przyrz±dzamy posiłki tradycyjne, wegetariańskie, dietetyczne. Klimat jest tu wyj±tkowo sprzyjaj±cy do odpoczynku. Charakteryzuje się przecudnie czystym, ¶wieżym powietrzem oraz cisz± i spokojem, gdzie ludzie żyj± w pełnej harmonii z natur±, która odwdzięcza się swoimi dobrami.  Mała miejscowo¶ć otoczona lasami i kilku dziesięcioma (58-ma) pobliskimi jeziorami.

Atrakcje turystyczne znajduj±ce się w pobliżu gospodarstwa:
rezerwaty przyrody, pomniki przyrody, skanseny maszyn rolniczych, muzea, pałace, zamek pokrzyżacki z XIV-wieczn± wież± oraz w pobliskiej miejscowo¶ci można zobaczyć odkryte ¶lady osadnictwa sprzed dziesięciu tysięcy lat, miedzy innymi w j.Ł±krz. 

Okoliczne miasta i miejscowo¶ci: 
Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Ł±korz, Tereszewo, Bachotek, Biskupiec, Jabłonowo.

Dodatkowe informacje :
Wła¶ciciele gospodarstwa zgadzaj± się na to, aby tury¶ci sami sobie przyrz±dzali potrawy w udostępnionej kuchni. Przewiduj± również zniżki dla grup turystów i dzieci do lat 7. Zadzwoń aby dowiedzieć się o aktualnie wolny termin !!!

Copyright 1996 - 2024 male.ciche.pl

Ekologiczne Gospodarstwo Sikorscy, Ciche 67, 87-305 Zbiczno, tel. +48 605 947 974 / +48 603 212 614